Spawacz MIG-MAG

  • Jasień, Polska, województwo lubuskie
Dodano: 08.02.2024
Oferta ważna do: 31.05.2024

Dla firmy produkcyjnej w Jasieniu (woj. dolnośląskie), działającej na polskim rynku konstrukcji stalowych od ponad 10 lat, poszukujemy rzetelnych specjalistów w zawodzie:

(nr ref. SMM/01/24)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie- umowa do końca 2024 roku, z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie na poziomie 5500 – 7500 zł netto
  • opieka koordynatora

Zakres obowiązków

  • spawanie blach metodą MIG/MAG
  • szlifowanie i czyszczenie spawów
  • obsługa elektronarzędzi
  • dbanie o własne stanowisko pracy

Charakterystyka produkcji:

  • stal czarna lub nierdzewna
  • grubość blachy 0,5 – 3 mm lub od 5 mm
  • kontrola: wizualna

Wymagania

  • obowiązkowy test spawalniczy na hali produkcyjnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • posiadanie aktualnego certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje na stanowisku spawacza w metodzie MAG-MAG lub TIG – mile widziane
  • dobra znajomość rysunku technicznego – mile widziane
  • umiejętności organizacyjne swojej pracy
  • samodzielność na stanowisku spawacza
  • gotowość do pracy zmianowej